5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (2024)

Granie w gry to prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów na rozrywkę i zabawęzabić wiele godzinkiedy potrzebujesz przerwy.

Chociaż niektóre gry są przeznaczone do samodzielnego graniastary klasyczny Tetrislubbardzo uzależniająca gra Angry Birds, inni sązbudowana dla dwóch lub więcej graczy. Jeśli chcesz połączyć te wszystkie rzeczy – znaleźć grę, która uzależnia, jest ulubioną grą wszechczasów i taką, w którą można grać z przyjaciółmi – spróbuj zagrać w Scrabble online ze znajomymi lub rodziną.

5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (1)

Przed rozpoczęciem gry w Scrabble online

Zwycięstwo w Scrabble wymaga szczęścia, strategicznego myślenia i dobrego słownictwa. Jednak nie w każdej grze chodzi o wygraną lub porażkę. Granie w gry planszowe ze znajomymi polega przede wszystkim na wspólnym spędzaniu czasu. Nie musi być inaczej, gdy przełączysz się na grę w Scrabble online.

Zanim przejdziesz do jednej z witryn, aby zagrać w Scrabble, zalecamy nawiązanie połączenia wideo w jednym z popularnychaplikacje do wideokonferencji. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, możesz szybko się tego nauczyćjak skonfigurować Zoomi jak dołączyć do spotkania Zoom. W ten sposób stworzysz przestrzeń, w której Ty i Twoi znajomi będziecie mogli spierać się, które słowa można używać w grze, a które nie.

Kiedy wszyscy uczestniczycie w tej samej rozmowie wideo, przed rozpoczęciem gry warto zrobić jeszcze jedną rzecz. Odśwież zasady gry i sposób działania systemu punktowego. Aplikacja wykona obliczenia za Ciebie podczas gry, ale warto omówić te kwestie wcześniej, aby uniknąć nieporozumień.

Następnie wybierz witrynę, która najbardziej Ci się podoba i zagraj w Scrabble online.

Gry Scrabble na Facebooku

Najłatwiej jest wejść na Facebooka i zagrać w jedną z gier Scrabble, które tam znajdziesz. Jeżeli jeden z graczy nie posiada konta na Facebooku, przed przystąpieniem do gry wymagana będzie bezpłatna rejestracja.

5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (3)

Pierwsza gra jest oficjalną wersją onlineBazgraćdostępne na Facebooku. Dostępne są dwa tryby: możesz grać przeciwko 1 do 3 znajomym lub szukać losowego przeciwnika. Aby uzyskać zaawansowany poziom trudności, włącz ograniczenie prędkości dla każdej tury.

5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (4)

Inną popularną grą słowną, w którą możesz grać na Facebooku, jestScrabble Idź. To zaktualizowana wersja ponadczasowego klasyka. Gra jest bardzo prosta. Załaduj stronę główną, wybierz maksymalnie 3 innych graczy z listy znajomych i rozpocznij grę.

5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (5)

Wreszcie możesz wybrać gręSłowa Z Przyjaciółmi– gra słówkowa przypominająca Scrabble na Facebooku. Tutaj możesz także rozpocząć nową grę i wysłać powiadomienie do znajomych na Facebooku lub losowo połączyć się z osobą, która już korzysta z aplikacji.

Główną wadą wszystkich gier Scrabble na Facebooku jest to, że są zaśmiecone reklamami. Czasami po każdej turze odtwarzana jest reklama. Istnieje jednak możliwość zapłaty za wersję gier bez reklam.

Pogo Scrabble

Jeśli nie jesteś fanem Facebooka i wolisz grać w Scrabble online na osobnej stronie, wypróbuj Pogo. Ta strona jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz cieszyć się płynną grą w Scrabble.

5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (6)

Przed wejściem do gry musisz przejść bezpłatną rejestrację. Alternatywnie możesz dołączyć, korzystając ze swojego konta na Facebooku. Wybierz jeden z 5 poziomów trudności i graj w Scrabble online ze znajomymi lub przeciwko losowemu przeciwnikowi online. Przeciwnicy są dobierani według poziomu umiejętności i Twojego doświadczenia w grze.

Gra posiada system nagród w postaci żetonów, które możesz zdobywać w miarę postępów. Następnie możesz wziąć udział w losowaniach i wygrać nagrody.

Lexulous

Lexulousowi może brakować zabawnie wyglądającego interfejsu, ale zdecydowanie warto go obejrzeć ze względu na wszystkie oferowane przez niego funkcje.

5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (7)

Na Lexulous możesz także grać w Scrabble online w różnych trybach: ćwicz przeciwko komputerowi, połącz się z losowym graczem online lub rozpocznij grę ze znajomymi. Decydując się na grę z losowym przeciwnikiem, możesz nawet wybrać konkretny kraj.

5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (8)

Jeśli chcesz omówić postępy w grze z innymi graczami, dostępny jest pokój rozmów. Ponadto, jeśli ktoś z Was nie jest na tyle pewny, że wie, jak grać w Scrabble, Lexulous zaoferuje szybki samouczek, gdy po raz pierwszy dołączycie do gry.

Internetowy Klub Scrabble

Internet Scrabble Club to odpowiednia, stara opcja. Gra ma nostalgiczny charakter, począwszy od interfejsu, pokoju rozmów, a nawet dźwięków. Jest to jednak świetny wybór dla kogoś, kto naprawdę chce poprawić swoje umiejętności gry w Scrabble.

5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (9)

Internetowa gra Scrabble posiada kompleksowy system oceniania. Otrzymujesz nagradzane wyniki w miarę postępów i rozgrywania większej liczby rund. W końcu możesz wspiąć się po drabinie Scrabble i grać z prawdziwymi ekspertami w grach.

Alternatywnie możesz po prostu znaleźć znajomych, korzystając z ich pseudonimów i zagrać razem w grę.

Poki Scrabble Sprint

Poki Scrabble Sprint jest w rzeczywistości grą Scrabble dla jednego gracza. Jest to jednak świetne źródło dla tych oddanych fanów Scrabble, którzy stale chcą się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (10)

Zamiast gry turowej, tutaj grasz z czasem. Mimo że format Poki Scrabble Sprint jest nieco inny, celem nadal jest poruszanie się po planszy. Spróbuj wymyślić bardziej złożone słowa, aby zdobyć więcej punktów i więcej czasu na zegarze.

Kilka gier na tej stronie oferuje doskonały trening, jakiego potrzebujesz, zanim zmierzysz się z innymi doświadczonymi graczami Scrabble online.

Czas przetestować swoje słownictwo

Scrabble to jedna z tych gier, które służą nie tylko rozrywce, ale także edukacji. Jednak gra w Scrabble online ze znajomymi nie tylko przetestuje Twoje słownictwo, ale może także przetestować Twoją cierpliwość, a nawet przyjaźń.

Niektóre spory w Scrabble mogą być dość gorące. Jeśli chcesz się wyładować po jednej, spróbuj zagrać w gręKarty przeciwko ludzkości w Internecie.

Czy kiedykolwiek grałeś w Scrabble online? Czy wolisz gry jednoosobowe czy wieloosobowe? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej.

powiązane posty

  • 10 najlepszych darmowych narzędzi do konwertowania audio (online i offline)
  • Ponad 7 darmowych generatorów i szablonów drabinek turniejowych
  • 8 najlepszych darmowych generatorów chmur słów online
  • 10 najlepszych darmowych generatorów nazw produktów i firm
  • Najlepsze bezpłatne tablice internetowe do burzy mózgów
5 najlepszych witryn do gry w Scrabble online z przyjaciółmi (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Sen. Emmett Berge

Last Updated:

Views: 6055

Rating: 5 / 5 (60 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Sen. Emmett Berge

Birthday: 1993-06-17

Address: 787 Elvis Divide, Port Brice, OH 24507-6802

Phone: +9779049645255

Job: Senior Healthcare Specialist

Hobby: Cycling, Model building, Kitesurfing, Origami, Lapidary, Dance, Basketball

Introduction: My name is Sen. Emmett Berge, I am a funny, vast, charming, courageous, enthusiastic, jolly, famous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.